Co musi się stać, abyś zaczął działać?

 

Co musi się stać, abyś zaczął działać?

Ludzie mają marzenia. Mniejsze lub większe, ale każdy z nas jakieś ma.
Jedni chcą podróżować, inni spokojne życie w domku pod lasem, ale ja chcę pokazać Ci jak osiągnąć niezależność finansową, dzięki firmie, z którą współpracuje.
Więc jeśli utknąłeś w pracy, której nienawidzisz (tak jak ja kiedyś), to nawet lepiej. Twoja motywacja do zmiany będzie większa. Gdyby nie to, że swego czasu znajdowałam się w sytuacji dla mnie nie do zniesienia, nigdy nie osiągnęłabym niezależności finansowej. Gdyby nie system który odkryłam i zawsze z niego korzystam, podjęłam decyzję połączyłam z działaniem i dzisiaj są efekty. 
Ludzie nie podejmują tej decyzji, bo nie mają szalenie ważnego, motywującego powodu, aby ją podjąć, nie ma kogoś, kto im wskaże drogę do lepszego życia, do osiągnięcia wymarzonego celu.
Jeśli go jeszcze nie znasz, to pomyśl, o tym, jak wyglądałoby Twoje wymarzone życie – konkretnie, ze szczegółami. I uwierz, że to możliwe. To wystarczająca motywacja.
Podstawą w drodze do niezależności finansowej jest uświadomienie sobie własnych przekonań dotyczących bogactwa i pieniędzy. Każdy z nas został w jakiś sposób „zaprogramowany” w dzieciństwie. Czy słyszałeś kiedyś takie słowa: „Ucz się dobrze, wtedy dostaniesz dobrze płatną pracę, potem kupisz samochód i dom, a na starość otrzymasz emeryturę.

To myślenie w obecnych czasach sprawdza się, ale nie do końca.

Emeryturę to możesz mieć w dwa lata. Tak dobrze przeczytałeś w dwa lata.
Ale, nie z ZUS o nie, nie.

Czy pomyślałeś kiedyś, że nosisz w sobie takie i podobne przekonania, które przeszkadzają Ci na drodze do bogactwa?
Człowiek w końcu podświadomie zaczyna szukać potwierdzenia dla swoich myśli, szukać dowodów na to, że jest tak jak on sądzi. Wtedy negatywne myśli tworzą jego negatywną rzeczywistość. To bardzo proste. Myślisz, że ci się nie uda, to ciągniesz do siebie tę negatywną energię, i tak masz, jak chciałeś.

Dobra rada.

Zamknij rozdział Twojego życia, w którym kiedykolwiek słyszałeś cokolwiek złego o pieniądzach i bogatych ludziach. Nie roztrząsaj przeszłości, jej nie da się zmienić. Wszelkie przykre wydarzenia związane z pieniędzmi zostaw za sobą. Nie jesteś tą samą osobą, którą byłaś rok, miesiąc, czy nawet tydzień temu.
Zacznij coś nowego, coś, co chcesz z przyjemnością robić, a nie z przymusu.

Marzysz o czymś?
To zrób to!
Nastawienie pozytywne to podstawa, nie czekaj aż stanie się coś złego i zmusi cię do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!