Wszystko w jednym miejscu!

 

Wszystko w jednym miejscu?

Myślisz, o co jej chodzi?
Już Ci wyjaśniam.
– Zdrowie to podstawa.
– Piękny wygląd, który jest też bardzo ważny.
– Pieniądze, kochane pieniądze, bez nich nie da się żyć.

Powiesz mi teraz pieniądze, szczęścia nie dają i takie tam gadanie…..
Ja kocham pieniądze i bez nich nie umie funkcjonować w obecnym świecie.
Pieniędzy każdy powinien mieć na tyle, żeby każdy jego dzień zaczynał się od uśmiechu, radości, a nie od myśli na opłaty nie mam, znowu do tej pracy, znowu osiem godzin bez satysfakcji, bez radości. Do domu przychodzisz wyciśnięty jak cytryna bez chęci do pozytywnego myślenie, że  jeszcze coś dobrego w tym parszywym życiu może spotkać.

Pieniądze szczęścia nie dają.

Według mnie to guzik prawda nie będę nikogo przekonywać, że tak nie jest, każdy ma prawo do myślenia takiego, jakiego on sam chce.

Dam Ci prosty przykład.

Idziesz do sklepu meblowego, podobają się Tobie meble cudowne białe, cały czas o takich marzyłaś, ale nie Ty wybierasz te brązowe. Dlaczego? Bo niestety, ale one są tańsze, bo musisz resztę pieniędzy zostawić na przeżycie do końca miesiąca. I co po Twoich marzeniach, krótko mówiąc zawsze musisz wybierać. I nie mów mi, że pieniądze szczęścia nie dają.
Czytałam kiedyś książkę ” Jak odblokować pieniądze w 30 dni” Alicji Bauer
Autorka mówi, że nie powinniśmy się wstydzić, że kochamy pieniądze, że każdego dnia powinniśmy kilka razy dziennie myśleć, że …”ja kocham pieniądze, pieniądze kochają mnie, niech cały wszechświat się o tym dowie” wtedy przyciągamy pieniądze do siebie.

Dochodzimy do sedna, mój tytuł wpisu brzmi ” Wszystko w jednym miejscu?” nie bez powodu. Przykład, który opisałam, możesz mieć dzięki współpracy z firmą , która daje ludziom, niezależność finansową, zdrowie, możesz dbać o swój wygląd, ale jeśli poważnie myślisz, o biznesie musisz liczyć się, że Ty od siebie musisz też coś dać.
CO?

Tylko swój CZAS!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!