Czy biznes w XXI wieku będzie dla Ciebie?

czy-biznes-w-xxi…edzie-dla-ciebie

 

Jesteś leniwy, niezdyscyplinowany i problematyczny. Jesteś bez pieniędzy, jest szansa dla Ciebie i wielu innych zacznij działać, nie siedź w miejscu, zacznij się uczyć tego, co może wydać się dla Ciebie, że to nie możliwe zobaczysz, jak twoja sytuacja twoje, nastawienie do świata do życia zacznie się zmieniać, jak zaczniesz patrzeć na świat innymi oczyma. Zobaczysz, jak niektórzy ludzie zaczną Cię denerwować, zobaczysz, że większość ludzi to debile! Dlaczego? Bo nie mają wiedzy, nie zmieniają się, całe życie, stoją w miejscu.
Myślą, że to, co robią dotychczas, to jest to i cały świat kręci się wokół nich nic mylnego, świat idzie do przodu, technologia idzie do przodu, a Ty masz okazję podążać do lepszego, wygodniejszego świata.
Przestań użalać się nad sobą, robić jakieś wykręty, usprawiedliwiać się Ty zacznij działać i korzystać z okazji, jaką los Ci zsyła.
Wiedz jedno, że bez działania, nie ma efektu. Żeby coś osiągnąć, musisz coś robić. Lepiej coś zrobić źle i to poprawić niż nie robić nic.

Czy jesteś gotowe na takie wyzwanie?

Zacząć coś robić nowego, coś dla siebie zacznij zmieniać na lepsze?
Chcę Ci tylko przypomnieć, że rozwój technologii sprawia że rozpoczęcie własnego biznesu jest łatwiejsze i bardziej dochodowe niż kiedykolwiek w przeszłości.

Wszystko zależy od podejścia i nastawienia człowieka. Czy zyska na tych zmianach? Czy też straci?
Wszystko, co wydawało mu się stabilnością życiową? Niestety, ale teraz może być za mało.
Niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz, czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą – sekret sukcesu w biznesie tkwi w tym, co masz w głowie czy jesteś gotowy na zmiany, poszerzanie swoich kompetencji swojego rozwoju osobistego.

Pewien znany amerykański inwestora i biznesman – Roberta Kiyosaki, który jest autorytetem dla wielu osób zmotywowanych na osiągnięcie sukcesu – biznes XXI wieku będzie opierał się na marketingu sieciowym.

 

Marketing sieciowy, zwany inaczej wielopoziomowym lub MLM bazuje głównie na sprzedaży bezpośredniej produktów bez wykorzystywania tradycyjnej reklamy.

Biznes XXI wieku skierowany jest więc dla tych, którzy chcą wygrywać, dla tych, co chcą poszerzać swoje horyzonty, którzy chcą dążyć do wiecznego ulepszania siebie i samorozwoju, staną się w przyszłości bogaci. „Wiedza to pieniądz”, więc jeśli pragniesz być bogaty nastaw się na nieprzerwaną naukę.

Co zrobisz Ty ?
Decyzja należy do Ciebie, kim chcesz być pracownikiem czy pracodawcą?

 

Cyt…Największym błędem, jaki możemy kiedykolwiek popełnić w życiu jest myślenie, że pracujemy dla kogokolwiek innego niż dla siebie.

  • Brian Tracy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!