Co motywuje człowieka do pracy?

motywacja-praca

 

Co motywuje człowieka do pracy?

Jest wielu mówców bardzo dobrych, którzy potrafią człowieka
motywować, pchnąć do działania, ale czy taka osoba, którą ciągle trzeba motywować, czy taki człowiek jest zdolny do podjęcia działanie w jakimś programie partnerskim?

Czy taki człowiek może odnieść sukces?

Zapewne tak, ale czas jego działania będzie o wiele dłuższy, bo z chwilą, gdy jego mentor przestanie nad nim czuwać, to niestety człowiek ten przestaje działać i znowu jest w punkcie wyjścia.
Są ludzie, których do działania musi coś zmusić, coś się wydarzyć w ich życiu co sprawi, że muszą wykonać pewne czynności.

Najlepszą motywacją jest sam w sobie człowiek, który wie, że jeśli ma wytyczony określony cel to bez względu na nic czy ktoś go będzie, codziennie nakłaniać
Zrób to
Weź się do roboty itd…..
On sam wie, że musi to zrobić, jeśli nie to sam siebie okłamuje.
Prawdziwą motywację każdy powinien mieć w sobie.
Każdy ma swój sposób działania, swój sposób motywowania.

Czy chcesz poznać mój sposób?

Jeśli tak!

To czytaj dalej….
Moim motywatorem do działania jest plan, zawsze go robię w niedziele,
aby w poniedziałek zacząć realizację mojego planu i równocześnie mieć przed sobą ten motywator, którego się trzymam z całą stanowczością.
Wypisuję na każdy dzień co w który dzień mam o, której godzinie mam zrobić i w ten sposób ćwiczę swoją osobowość i nie czekam aż, coś się wydarzy, ja po prostu to robię.
Wtedy pewne nawyki same w tobie się kształtują.

Jeśli działasz w jakimś programie partnerskim, mlm to podstawą, aby działać w tych programach, jest motywacja do działania, niestety samo to, że ty wejdziesz do programu to, z tego pieniędzy nie będzie. Aby zaistnieć, aby zarabiać w takich programach, trzema działać i trzymać się określonego planu, reguł i przede wszystkim być zmotywowanym do działania.

Motywacja-bez-granic

“Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości.”
[Amelia Earhart]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!