WIES PLUS JAK ZARABIAĆ?

Krajowy Program Wieś Plus

Jest to projekt zrzeszający mieszkańców polskich wsi tworzących wspólnie największą krajową strukturę partnerską.

Zostań Ambasadorem Polskiej Wsi !

Możesz mieć tu bardzo dobre dochody, bez inwestycji, sprzedawania czy kupowania.

I najważniejsze – wykonasz bardzo prostą pracę tylko raz!!!

A dochody będziesz mieć każdego miesiąca od 2 tyś zł do nawet 15 tyś zł i więcej.

Możesz też założyć dochodową działalność gospodarczą z dotacją 50 tyś zł.

 

Zarabiaj bezpiecznie i miej stałe źródło dodatkowego dochodu.

Projekt zrzeszający mieszkańców polskiej wsi tworzących wspólnie największą krajową strukturę partnerską. Składa się ona ponad 43000 osób będących ambasadorami wsi.

Wszyscy w sposób partnerski pomagają wprowadzić rozwiązania, poprawiające jakość życia na terenach wiejskich. To co kiedyś było niedostępne teraz staje się codziennością.

Co zyskujesz zostając ambasadorem  Projektu Wieś Plus?

Otrzymujesz dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi firm w setkach branż które z nami współpracują. 

Zyskujesz również możliwość dodatkowego, pasywnego zarobku bez konieczności rezygnowania ze swoich obecnych obowiązków i przyjemności. 

Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. 
Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów. 

Bycie naszym partnerem nie jest pracą. To przywilej który dostaje tylko jedna osoba w całej społeczności każdej wsi. Powyższa osoba dostaje tym samym wyłączność uczestnictwa w strukturze krajowej oraz szereg dedykowanych dla niej profitów.

 

Czym zajmuje się ambasador projektu?

Głównym zadaniem ambasadora jest dbanie o poprawne funkcjonowanie naszego systemu marketingowego w jego własnej wsi, pomoc w administrowaniu lokalnej strony www, oraz promowanie wiejskiego portalu ogłoszeniowego  wiejskitarg.pl, wiesbook.pl oraz wiejski-sklep.pl.

 

Projekt Wiejski – Targ

Mieszkańcy wsi będą mogli wystawiać bezpłatnie, wszelkiego typu ogłoszenia: kupna, sprzedaży, pracy ​czy inne… 
Będą one widoczne w całej Polsce.

Korzyści jakie otrzymasz
Dostęp do ekskluzywnych promocji oraz rabatów na wszystkie produkty i usługi
firm w setkach branż, które z nami współpracują.
Sprzedaż okazyjnych towarów i usług w twojej okolicy.

CEL PROJEKTU
Celem projektu jest umożliwienie mieszkańcom uzyskania dodatkowego zarobku poprzez sprzedaż przedmiotów, ubrań, rękodzieła, staroci, usług itp. oraz kształtowanie postaw proekologicznych poprzez kupowanie przedmiotów
z tzw. drugiej ręki.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU
WIEJSKI TARG internetowy targ, w którym, każdy mieszkaniec będzie miał możliwość opublikowania ogłoszenia sprzedażowego samodzielnie lub przez partnera sołeckiego danej wsi, zyskującym tym samym szansę dodatkowego zarobku bez wychodzenia ​z domu. 
Ogłoszenia wystawione w jednym miejscu będą widoczne w każdej polskiej wsi.

ODBIORCY
Projekt WIEJSKI TARG skierowany jest do wszystkich mieszkańców wsi, którym zależy na sprzedaży produktów lub promocji swoich usług jak również osób zainteresowanych kupnem.
Wiejski Sklep

Platforma okazyjnych usług i towarów.

Celem projektu jest umożliwienie mieszkańcom wsi lepszego dostępu do konkurencyjnych cen towarów i usług jaki mają mieszkańcy dużych miast.
Atrakcyjna, dostosowana do potrzeb mieszkańców wsi strona sprzedażowa ułatwi mieszkańcom zarówno proces zakupowy jak i pomoże im obniżyć koszty związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego.


ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Projekt umożliwi mieszkańcom wsi łatwy dostępu do zakupów za pośrednictwem Internetu. Atrakcyjniejsza oferta pomoże mieszkańcom obniżyć zarówno koszty utrzymania jak również zachęci ich do poszerzenia swoich kompetencji informatycznych.
Producenci, importerzy oraz hurtownicy zyskują natomiast możliwość promocji firmy oraz zwiększenia sprzedaży na terenach wiejskich.

ODBIORCY

Odbiorcami projektu są zarówno mieszkańcy poszukujących atrakcyjnych produktów, importerzy, producenci oraz hurtownie, które chcą znacząco zwiększyć swoją sprzedaż poprzez umieszczenie swoich produktów na platformie okazyjnych cen i usług, która skierowana jest do 43 000 polskich wsi.

Uwaga!
W twojej wsi może być tylko jeden ambasador projektu który dostaje ten tytuł na wyłączność.
Liczy się kolejność zgłoszeń!

 

Zapraszam do kontaktu 

Renata Rybak

Tel. 601098133

e-mail: renatarybak@o2.pl

 

error: Content is protected !!