Dziwny ten Świat.

Dwa światy.

Obserwując dwa światy ludzi, bo w takich dwóch Światach jestem. Nauczyłam się rozumieć obydwie strony. Pierwszy świat to ludzie, którzy pracują w realu, prowadzą swoje firmy, pracują na etacie.

Drugi świat to ci, co pracują online.

Ludzie, którzy pracują na etacie lub ci, co prowadzą swoje firmy, większość jest ciągle niezadowolona, przemęczona nie ma w nich iskry radości tylko słychać w rozmowie…cyt. a coś Ty nie idzie, groszowe sprawy” Tak mówią, jak by się bali, aby ktoś inny nie robił tego samego, nie zarabiał tak jak oni. Ciągle mają obawy, że obok otworzy się taki sam, albo podobny biznes.

Te obawy sprawiają, że stają się nieszczerymi ludźmi, strasznie zaborczymi, a co jest najciekawsze, że narzekają a dalej tkwią w tym systemie.

Wszyscy narzekają, a codziennie wykonują tę samą pracę i mogę się założyć, że za darmo tego nie robią. Ciągle ukrywają jak by bali się, że ktoś im to odbierze.

Świat online

Świat online jest inny, tu każdy chwali się, że dobrze zarabia, że fajną ma pracę, że  bardzo chętnie nauczy Cię  tego, co on umie, chce się dzielić doświadczeniami, jak dobrze zacząć swój biznes online, aby też przynosił Tobie takie sama a może lepsze korzyści.

Rozmawiając z kimś, co też prowadzi taki biznes jak ja w realu a jak rozmowę zacznę kierować na biznes online, to powiem wam trochę to śmieszne ale prawdziwe, patrzą na mnie, jak by w głowie mi się pomieszało, większość tak reaguje, ale  są również osoby, w których wzbudzam ciekawość, którzy chcieliby coś innego od życia, czego jeszcze nie doświadczyli, co wydaje się dla nich nieosiągalne. Ta grupa ludzi jest bardziej ufna szybciej można nawiązać relacje pozytywne.

Praca online

Praca online z mojego doświadczenia przyznam się, że jest to przejście z jednego świata do drugiego w którym mogę oderwać się od codzienności, przebywać z innymi ludźmi bardziej pozytywnymi, zadowolonymi z tego co robią. Sytuacja w jakiej się znajduję jest niesamowite bo przekonałam się, że praca online i zarabianie w ten sposób pieniędzy naprawdę jest możliwe a praca staje się w tedy twoją pasją.

Ludziom ciężko zrozumieć, że można pracować inaczej, że można powiedzieć, że jest fajnie, że ty też możesz tak pracować, zarabiać pieniądze, że chcesz dobrze dla tej osoby, że chcesz mu pomóc, że człowiek do człowieka wyciąga pomocną dłoń, aby jego praca przynosiła jak najlepsze efekty, aby wolność finansowa dla niego stała się rzeczywistością.

“Miej życie dla siebie”

Czy Ty chciałbyś pracować tak, żeby móc pochwalić się tym, co robisz a nie ukrywać, co robisz ?
Jeśli tak to zapraszam do mojego biznesu “BIZNES PRZY KAWIE”

“Sukces nie jest kluczem do szczęścia. To szczęście jest kluczem do sukcesu. Rób to, co kochasz, a osiągniesz sukces.”
Albert Schweitzer

 

Pozdrawiam serdecznie.

Renata Rybak

www.renatarybak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!