Dlaczego wybrałam tę firmę?

Dlaczego wybrałam tę firmę?

Dlaczego?

Ponieważ chciałam robić coś innego niż do tej pory i to się pomału staje, i ciągle dążę do dalszych awansów, bo widzę, że z tą firmą naprawdę można być niezależnym finansowo.
Firmę poznałam dzięki mojej znajomej która, opowiedziała mi o firmie o produktach i możliwościach, jakie daje nam współpraca, wtedy pierwsza myśl cyt.. kolejna ściema ciekawe czy coś zarobię, ale gdzieś w środku ciągle myślałam, przecież inni tak pracują i żyją. Dlaczego ja bym miała nie spróbować.

Jaki wybrać produkt?

Wybierz produkt taki jaki tobie jest potrzebny. Zacznij stosować produkty, bo pamiętajcie, żeby komuś coś polecić, najlepiej samemu sprawdzić, wtedy człowiekowi łatwiej jest komuś o tym powiedzieć, a z perspektywy czasu wiem, że jeśli Ty wierzysz w to, co mówisz, to wtedy sam przekonasz się, że jest o wiele łatwiej przekonać kogoś innego.

Wybrałam sobie jeden produkt na stawy, na bolące kolana, który okazał się niesamowicie skuteczny. Był to strzał w dziesiątkę, już po kilku dniach odczuwałam ulgę w moich kolanach, zaczęłam wierzyć, że produkty, które mogę komuś zarekomendować, są najlepsze, są skuteczne a o tym, że mają wszystkie certyfikaty, to już nie będę wspominać, to jest inny temat.

Następnym produktem był zestaw Slim Shake, jest to kilka produktów dzięki którym, możesz pozbyć się zbędnych kilogramów, niepotrzebnych fałdek, ogólnie mówiąc, zaczynasz lepiej wyglądać a twoje samopoczucie będzie o 100% lepsze, krótko mówiąc będziesz świetnie wyglądać.

I właśnie tutaj stała się rzecz niesamowita ludzie zaczęli postrzegać, że moje kilogramy zmniejszają się, moje znajome zaczęły pytać, co ty robisz, co stosujesz, gdzie kupiłaś, a ja zrozumiałam, w końcu do mnie dotarło …Kobito to takie proste ty, nie musisz nic sprzedawać, ty tylko opowiedz w kilku zdaniach, co zrobiłaś, że twoja waga leci w dół, twoje stawy przestały skrzypieć i to wszystko w tym biznesie. Ty nic nie musisz sprzedawać, ty tylko rekomenduj produkt.
Ludzie sami Tobie reklamę zrobią.

Czy to praca dla Ciebie?

 

Nie mówię, że wszystko jest takie proste, jeśli chcesz też tak pracować, na pewno musisz nauczyć się pewnych rzeczy, ogólnie marketingu, ale to wszystko jest do zrobienia, jeśli Ty tylko chcesz, masz pragnienie robić coś innego niż wszyscy, zarabiać inaczej niż wszyscy, to ten biznes jest dla Ciebie.

W biznesie MLM  musisz rozumiałam jedną podstawową rzecz, że ty nic nie muszę sprzedawać, nie muszę nic nikomu wciskać, ty tylko rekomendujesz, polecasz, pomagasz ludziom, którzy tego chcą, którzy tego potrzebują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!