MLM – Co to jest?

MLM – Marketing Sieciowy

MLM-Marketing-sieciowy

Marketing sieciowy zwany inaczej wielopoziomowym albo MLM (skrót z języka angielskiego Multi Level Marketing) łączy w sobie dwa ważne terminy. Po pierwsze jest to „Marketing” czyli przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy czy producenta do odbiorcy. Termin „Wielopoziomowy” z kolei odnosi się do systemu naliczania wynagrodzeń poszczególnym dystrybutorom (czyli osobom odpowiedzialnym za dostarczenie produktu czy też usługi do odbiorcy końcowego). Tak więc strategia firm działających na zasadzie marketingu sieciowego polega na dystrybucji produktu poza tradycyjną siecią sklepową.

 

“MLM jest dla każdego ale nie każdy będzie to robił”

 

Jak działać w MLM?

W każdym systemie MLM bardzo podkreśla się dużą wartość duplikacji. To w zasadzie główny czynnik budowy sukcesu członków takich systemów. Ale czy naprawdę rozumiesz, co to oznacza?

Na czym polega praca w mlm, a właściwie współpraca?

Jest to sprzedaż i marketing + zarządzanie zasobami ludzkimi.

Te trzy rzeczy to Twoja rola w mlm o ile chcesz zarabiać bardzo dobre pieniądze. Tutaj rozbijamy działanie w mlm na dwie grupy.

Pierwsza, chcesz jedynie dorobić, mieć taniej produkt, lub mieć kilka stówek na miesiąc dodatkowe, i nie kręcą Cię duże pieniądze w tej branży.

Druga chcesz mieć duże pieniądze, robić mlm jedno zawodowo i cieszyć się wartością dodaną do tego sposobu zarabiania pieniędzy.

Skupmy się na drugiej grupie.

Twoim zadaniem w mlm jest zwiększać udział produktu na danym rynku.

Odbywa się to poprzez

– sprzedaż własną

– budowę sieci dystrybucji

Podstawowym narzędziem w budowaniu zespołów jest dźwignia osobowa, oznacza to, że każdy przystępujący uczestnik projektu zaczyna sam, na takich samych warunkach jak inni uczestnicy, jednak ma prawo tworzyć i formułować swoją drużynę, swój zespół biznesowy.

Budując strukturę MLM budujesz sobie prawdziwe aktywa

Aktywa to coś co wkłada pieniądze do Twojej kieszeni nawet wtedy gdy już nie pracujesz. Za raz wykonaną pracę w Marketingu  możesz otrzymywać zapłatę w formie przychodów pasywnych przez długie, długie lata.

Nie szukaj pracy – Buduj aktywa, które zapewnią Ci wolność finansową

Przystępując do MLM rozmawiajmy ze wszystkimi. Ale dalej rozmawiam tylko z tymi co chcą rozmawiać zmami.
Idziemy z tymi co idą. Biegniemy z tymi co biegną. Nie czekam na tych co siedzą !
Jeśli marzenia są ogromne, to przeszkody się nie liczą.
Dla jednych to tylko slogany. Dla innych instrukcja – JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!