Chcesz być bogaty i żyć w luksusie, zmień myślenie.

Dom-bogactwo-luksus

 

Chcesz być bogaty i żyć w luksusie, zmień myślenie.

Ludzie bogaci odnoszący sukces są często znienawidzeni przez „zwykłych” śmiertelników tylko dlatego, że mają coś czego nie mają ci drudzy. To coś co odróżnia ludzi sukcesu jest ich pasja, chęć działania, rozwiązywanie wszystkich przeszkód, które stawiane są im w drodze na szczyt.

Nasuwa się pytanie?

Jak długo przetrwasz, nie zmieniając poziomu życia, 
jeśli stracisz swoje źródło dochodu?

Według rozmaitych statystyk, od 1990 roku co najmniej 40 000 Polaków popełniło samobójstwo z powodu długów. Ponad milion bierze środki uspokajające i antydepresyjne. Każdego roku z powodu kłopotów finansowych rozpada się kilkadziesiąt tysięcy małżeństw.

Warto zainspirować się tą książką “100 lekcji życia pełnego pasji

Każdy z nas chciałby poznać swoje życiowe powołanie co chcemy robić, co kochamy robić jakie pasje mamy. Problem polega na tym, że nie potrafimy tego dostrzec. Czy jest coś, co uwielbiasz robić, ale nie widzisz szansy na to, aby stać się mogło źródłem dochodu? A może istnieje coś, co przychodzi Ci zbyt łatwo, i trudno uwierzyć, że mogłoby stać się celem, którego potrzebujesz? Czy istnieje dziedzina, w której swobodnie wyrażasz siebie i dajesz swobodę własnej kreatywności, a mimo to uważasz, że to za mało,aby nazwać swoim celem życiowym?

Pasja z kolei jest iskrą, motywacją,sekretną siłą popychającą do działania. Pasja z kolei ukryta jest w celu. Ludzie bogaci mają dokładnie sprecyzowany cel, co mają osiągnąć zazwyczaj to co robią jest ich pasją. Czynienie czegoś z pasją sprawia, że przestaje istnieć słowo (muszę,powinnam…) Miejsce tego zajmuje przyjemność, poczucie, że dobrze się bawimy a przy okazji spełniamy swoje cele, swoje marzenia.

Cel i pasja to elementy składowe szczęśliwego życia, ściśle ze sobą połączone. Kiedy wypełnia nas pasja, w tedy nasza interakcja z innymi sprawami powoduje, że nasz ce ożywa, bez tych dwóch elementów nasze życie jest odcięte od źródła szczęścia, a życie wydaje się pozbawione sensu.

Według mnie poszukiwanie idealnej pracy to wyraz tęsknoty za pasją, której nie ma w naszym życiu. Co w takim razie powinniśmy robić, żeby być bogatym, nasza praca stała się pasją a bogactwo celem. Zastanów się nad tym, w jaki sposób cel i pasję uczynić integralną częścią swego życia.

Skoncentruj się na celu opartym na pasji….

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Content is protected !!